Malowanie dachów Wadowice

O dachu i elewacji mówi się, że są wizytówką każdego domu. Zaniedbane, brudne lub obdrapane pokrycie może skutecznie zeszpecić budynek. Dodatkowo, dach poza walorami estetycznymi, spełnia jeszcze bardzo ważną funkcję ochronną domu przed czynnikami atmosferycznymi. Dlatego warto zadbać o odpowiednią renowację dachu, aby wyglądał nie tylko estetycznie, ale też dobrze spełniał swoją rolę. Jak zabrać się za odnowienie dachu i od czego zacząć? Poniżej przedstawiamy garść cennych porad, które warto przeczytać przed przystąpieniem do prac renowacyjnych.

Firma Giżycki zajmuje się kompleksowym malowaniem dachów na terenie miasta Wadowice oraz okolic. Przez 20 lat działalności wykonaliśmy setki czyszczeń oraz malowań dachów, dzięki czemu mamy rzeszę zadowolonych klientów na terenie całej Polski. Działamy nie tylko na terenie miasta Wadowice jak również okolicznych miejscowości. Na naszą pracę dajemy pisemną gwarancję.

Zakres prac:

Co nas wyróżnia:

Należy wspomnieć, że działamy już na rynku od ponad 20 lat dzięki czemu mieliśmy okazję malować dachy wielu klientów prywatnych oraz instytucji państwowych. Wyróżnia nas profesjonalne podeście oraz stosownie niska cena. Malujemy zarówno agregatem jak i pędzlem.

Zadzwoń i umów się na wizytę, to nic nie kosztuje.
Telefon: 880 743 152 880 743 152